avgust 2016 – DRUŠTVO PETANKE VELENJE avgust | 2016 |

Mesečni arhiv: avgust 2016

2. TURNIR PETANKE V VELENJU

Kategorija : Turnirji

V soboto 16.7.2016 smo organizirali 2. petankarski turnir v Velenju. Udeležilo se ga je 13 ekip iz Slovenije in 1 iz Avstrije. Žal smo imeli malo smole z vremenom, saj je bilo dokaj hladno za ta letni čas. Kljub temu je bilo odlično vzdušje med igralci. Po zajtrku smo pričeli s tekmovanjem. Igrali smo 5 krogov švicarja. Naprej se je uvrstilo 8 najboljših ekip. Po finalni igri in podelitvi pokalov smo se zadovoljni odpravili vsak proti svojemu domu.

PETAČEV MEMORIAL

V soboto 2.7. 2016 smo igrali na Fužinah na Petačevem memorialu.

Udeležilo se ga je 13 trojk, igrali pa smo 5 krogov »švicarja«, nato pa se je 8 najboljših ekip pomerilo v izločilnih bojih. Med najboljše štiri se je uspelo uvrstiti Štajerski navezi, Robin Hood Teamu, Barabam in ekipi Velenje 1.

Pokale so osvojili:

3. mesto sta osvojili ekipi Velenje 1 (Katja Čanč, Stojan Kuri in Mujo Nuhanović), ter Barabe (Fikret Ljubijankić, Srečko Kosič in Tomaž Zajc)

2. mesto si je priborila ekipa Robin Hood Team (Miro Zadravec, Zijad Smajić in Tone Pleško)

1. mesto pa je osvojila ekipa Štajerska naveza (Nataša Novak, Slavko Novak in Jože Peklar).

3. mesto: Stojan Kuri, Katja Čanč, Mujo Nuhanović